Jestem autorem kilkunastu wydawnictw, które były nagradzane zarówno za zdjęcia jak i za całe wydawn​ictwo na wielu międzynarodowych konkursach fotogaficznych i wydawniczych w Polsce i poza jej granicami.

"Miasta Kujaw i Pomorza - pionowo, panoramicznie, z drona"

Album zawiera ponad 200 panoram przedstawiających wszystkie 52 miasta regionu Kujaw i Pomorza. Jest to panoramiczny portret miast wykonany z drona. Każde miasto przedstawione jest za pomocą jednej panoramy poziomej i kilku pionowych. Przy każdym z miast znajduje się mapka pokazująca umiejscowienie miasta w województwie i powiecie, krótki opis o mieście i herbie miasta. Przy realizacji projektu w trakcie 5-ciu miesięcy wykonałem ponad 200 lotów dronem i przejechałem ponad 10 000 km po województwie kujawsko-pomorskim. Miasta oglądane z góry urzekają geometrią ulic i placów, kształtowanych przez dziesięciolecia liczną i różnorodną zielenią. Jednocześnie dostrzegamy w nich rozwój ostatnich kilkudziesięciu lat oraz wpływy architektoniczne różnych kultur, będące skutkiem burzliwej, wielowiekowej historii miast i regionu. Zapraszam do podróży po miastach Kujaw i Pomorza z perspektywy niedostępnej dla nas stąpających po ziemi.  

WYDAWCA          Panoramapress
ROK WYDANIA    2019
ILOŚĆ STRON     232
OKŁADKA           twarda w etui, całość w kopercie foliowej PP 
FORMAT             28,0 × 41,0 cm
JĘZYK                edycja dwujęzyczna polsko-angielska
ISBN                 978-83-923311-6-2

"Kujawsko-pomorskie przestrzenie 3D"

Album prezentuje obrazy w unikalnej technice panoram stereoskopowych 3D, wykorzystywanej przez nielicznych fotografów na świecie. Tworzenie panoram stereoskopowych do powiększeń w dużych formatach dla celów wystawienniczych i albumowych jest skomplikowanym wyzwaniem, wymagającym odpowiedniego sprzętu oraz olbrzymiej wiedzy i precyzji w pracy nad zdjęciami. Nakład pracy w stosunku do tradycyjnej fotografii panoramicznej jest 10-krotnie większy. Przy realizacji projektu wykonałem około 30 tysięcy zdjęć składowych. Zdjęcia z albumu "Kujawsko-Pomorskie Przestrzenie 3D" jak i sam album zdobywają kolejne nagrody na międzynarodowych konkursach. 

WYDAWCA          Panoramapress
ROK WYDANIA    2019
ILOŚĆ STRON     124
OKŁADKA            twarda w etui, całość w kopercie foliowej PP 
FORMAT             41,5 × 30,0 cm
JĘZYK                edycja dwujęzyczna polsko-angielska
WYDANIE           II
ISBN                  978-83-923311-5-5