FOTOGRAFIA TO MOJA PASJA I STYL ŻYCIA.

 

Zajmuję się fotografią studyjną oraz fotografią architektury wnętrz, przemysłu, krajobrazu, portretową ludzi wnętrzach i plenerach. Fotografie są realizowane za pomocą różnorodnych technik. Do fotografowania wykorzystuję aparaty średniej i wielkiej skali rozdzielczości (80 Mpx).

 

FOTOGRAFIA STUDYJNA

 

Dysponuję własną pracownią i studiem fotograficznym, w którym pracuję ze światłem błyskowym i ciągłym filmowym. Posiadam zaplecze cyfrowe do Postprodukcji oraz drukarki EPSON do wysokiej jakości wydruków. Obszar moich działań w fotografii:

 

FOTOGRAFIA REKLAMOWA

wykonuję zdjęcia reklamowe bazując na zaawansowanych technologiach aranżacji przedmiotu oraz technikach i technologiach oświetlenia. Wykonując zdjęcia reklamowe bazuję na wysublimowanej fotografii studyjnej (matryca aparatu 80 Mpx) jak również na łączeniu wielu obrazów studyjnych i plenerowych tworząc końcowe zdjęcie reklamowe. W uzasadnionych przypadkach realizuję sesje studyjne u klienta (np. brak możliwości dostarczenia temu zdjęcia do studia).

 

FOTOGRAFIA PRODUKTOWA

Wykonuję zaawansowaną fotografię produktów zarówno w ujęciu stołowym jak i dużych produktów możliwych do wprowadzenia do studia (studio o wysokości 5 metrów i powierzchni 200m2). Zdjęcia produktów są wykonywane jako zdjęcia packshotowe (czyli przedstawienie produktu statycznego na neutralnym tle lub ruchomego obrazu ukazującego produkt ze wszystkich stron) jak również również aranżacyjne z odpowiednio dobranymi elementami aranżacji teł, świateł i innych elementów do efektów specjalnych. Dysponuję również zaawansowanymi technikami makro fotografii.

 

FOTOGRAFIA WIZERUNKOWA

Wykonuję sesje zdjęciowe ludzi z przeznaczeniem do fotografii reklamowej, jako samodzielne fotografie oraz jako elementy dalszej postprodukcji. Zdjęcia są wykonywane w warunkach studyjnych oraz aranżowane w plenerze. Fotografuję również dla celów biznesowych właścicieli firm, kadrę zarządzającą do prezentacji biznesowych, portretowanie ludzi różnych zawodów i stanowisk do celów reklamowych i prezentacyjnych. Fotografia wizerunkowa skierowana jest do firm i ludzi, dla których ukazanie odpowiedniego wizerunku ma wpływ na ich postrzeganie.

 

FOTOGRAFIA PANORAMICZNA

 

- panoramy sferyczne

- panoramy cylindryczne

- panoramy gigapixelowe

- panoramy macro

- panoramy z drona

 

FOTOGRAFIA Z DRONA

 

Wykonuję zdjęcia z lotu ptaka za pomocą bezzałogowego statku powietrznego w postaci pojedynczych zdjęć jak również panoram oraz zdjęć poklatkowych TimeLapsów.

 

Posługuję się językiem angielskim, niemieckim i rosyjskim. Zdobyłem ponad 100 nagród i medali na 4 kontynentach za fotografie reklamową ,przemysłową i ilustracyjną (w tym 8-krotnie brytyjską statuetkę OSKARA). Znajduję się na liście 50-ciu najlepszych panoramistów świata.


Zapraszam do współpracy. 

Joomla templates by a4joomla